KONSULTACIJOS

Pirminė konsultacija, baziniai finansiniai klausimai. Konsultacijos žemėlapis:
 1. Esamos situacijos ir lūkesčių analizė, ribojančių įsitikinimų išgryninimas;

 2. Asmeninių finansų planavimas; šeimos biudžeto planavimas;

 3. Pinigų skirstymas, biudžeto valdymas trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu;

 4. Mokesčių lengvatų išnaudojimas;

 5. Vaiko pinigų įdarbinimas;

 6. Gyvybės, traumų, neįgalumo, ligų bei sveikatos draudimai (esamų sutarčių peržiūra, optimizavimas, priežiūra bei keitimas pagal esamą situaciją);

 7. Nekilnojamojo turto, civilinis, kasko draudimai;

 8. Garantuotų palūkanų, investicinis gyvybės draudimas;

 9. II pakopos pensijų fondai; III pakopos pensijų fondai;

 10. Profilaktinė priežiūra.

Mokama konsultacija
Konsultacijos žemėlapis:
 1. Esamos situacijos ir lūkesčių analizė;

 2. Investavimo strategijos, pasyvių pajamų kūrimas, investicinio portfelio sudėliojimas;

 3. Investicinio portfelio formavimas: ETF, investiciniai fondai, REIT fondai, P2P, Kripto valiutos;

 4. Vertybinių popierių sąskaitos atidarymas;

 5. Kripto valiutų sąskaitos atidarymas;

 6. Profilaktinė priežiūra

KARJERA

LAISVĖ

Įsivazduok, kad dirbi prasmingą darbą, kiekvieną rytą keliesi ir žinai, kodėl darai tai, ką nori daryti. Kaip atrodytų tavo gyvenimas? Su kokia nuotaika keltumeisi kiekvieną rytą? Esu įsitikinęs, kad buvai tokioje situacijoje, kai klausei savęs - kokia prasmė daryti tai, ką darau šiandien? Kur mane tai nuves? Pokyčių kelias beveik niekada nebūna lengvas, pirminė instinktyvi reakcija į pokyčius - pokyčiams ne! O jeigu Tau pasakyčiau, kad:

 • Gali dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir dirbti tiek, kiek nori;

 • Turėsi vieną moderniausių įvedimų į darbą ir mokymų sistemą, prie kurios galėsi prisijungti visą parą komopiuteriu, planšete ar bent kažkiek išmaniu telefonu;

 • Gali dirbti kaip papildomą darbą arba skirti visą savo laiką, užaugti ir imtis vadovo darbų!

Skamba per saldžiai? O tu užsiregistruok, ateik ir pamatyk!

AUGIMAS

Besąlygiškai tikiu, kad edukacija yra didžiausia jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus! 2021 metais turėjome virš 8000 dalyvių seminaruose ir vebinaruose. Didinome ir didiname paslaugų krepšelį, šiandien taip pat galime padėti investavimo į nekilnojamąjį turtą pradinėje vystymo stadijoje, banko ar kredito įstaigų paskolų palyginimo, investavimo į nekilnojamąjį turtą nuomai per sutelktinio finansavimo platformą, visų rūšių draudimų klausimais! Patekome tarp 7% patikimiausių ir pelningų Lietuvos TOP įmonių. Mus pasveikino ir ministrė Ingrida Šimonytė! Bet žmogus toks sutvėrimas, patikės tik tada, kai pats pajaus. Kviečiu pajausti!

MOTYVACIJA

Ką tau reikėtų padaryti savo darbe, kad gautum prabangų laikrodį ar tušinuką su savo inicialais? O jeigu sugalvotum nuomoti savo biurą? Įsigyti automobilį? Ir tau tai padengtų įmonė! Sakai neįmanomos skatinimo priemonės? Visa tai gali turėti, jeigu priimsi tvirtą sprendimą ir būsi tarp aktyviausių. Susipažink su mūsų įmonės kultūra!

VERSLUI

Statistika yra negailestinga, ji neturi jausmų, ji parodo realią situaciją. Paprastai tariant, prasmingą, džiaugsmą keliantį darbą dirba 1 iš 5 žmonių. Čia matau didžiulę problemą ir esu įsitikinęs, kad sprendimo būdas yra. Problemai identifikuoti keliu klausimus, kaip darbdavys bendradarbiaudamas su darbuotoju gali didinti jo motyvaciją, lojalumą ir skatinti jį papildomai.

Darbuotojų kaita, pasyvumas, motyvacijos trūkumas - pažįstama? Nemokama kava darbe nebeskatina žmonių dirbti, o penktadienį atsivestas augintinis nepadeda verslo rezultatams? O, galbūt, turi lojalius ir ištikimus asmenis, kuriuos nori dar labiau skatinti?

Kaip darbuotojų skatinimas gali sumažinti pelno mokestį darbdaviui? Kaip kurti gero darbdavio, modernios įmonės įvaizdį ir užtikrinti darbuotojų gerovę? Kaip rūpintis darbuotojais, padėti taupyti ir padaryti taip, kad jie jaustųsi finansiškai saugūs? Ir, galų gale, kaip kurti konkurencinį pranašumą rinkoje?

Tikiu, kad kiekvienas darbdavys siekia būti patrauklesnis ir nori atsakyti į šuos klausimus. Atsakymų gali būti įvairių, priklausomai nuo Jūsų filosofijos, tikslų ir finansinių galimybių. Galiu padėti tuos atsakymus rasti. Kviečiu konsultacijai ir Jūsų verslą!